Aktualności

Wspólnie możemy więcej!

Wspólnie możemy więcej!
Głównym celem działającej na rzecz Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Fundacji „Wspierajmy Zdrowie” jest organizacja szeroko pojętej pomocy materialnej i finansowej dla szpitala. Bez Państwa pomocy nie jest to możliwe. Pracując w szpitalu, znamy jego potrzeby. Nie prosimy o wiele. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę na konto Fundacji, za każdy dar rzeczowy. Wspólnie możemy więcej. Wciąż przekonujemy się, jak bardzo zaangażowani w pomoc pacjentom i personelowi są nasi Darczyńcy, dzięki którym udaje się sfinansować zakup ok. 120 posiłków dziennie, przeznaczonych dla personelu opiekującego się chorymi zakażonymi COVID-19. To również ponad 200 litrów wody trafiającej do pacjentów i zespołów medycznych, w tym ratowników z karetek pogotowia. Praca w ciągłym stresie, pospiechu, w pełnej odzieży ochronnej, w temperaturze nie do wytrzymania, to ogromne obciążenie nawet dla najbardziej wytrwałych.
Woda, środki czystości i higieny osobistej, wpłaty gotówkowe… A może mają Państwo własne pomysły? Jesteśmy otwarci i gotowi do współpracy. Czekamy na kontakt z Państwem. Wszelkich informacji udzieli Prezes Fundacji – Jolanta Sawczak, tel. 502 194 830.
Konto Fundacji do wpłat: Fundacja „Wspierajmy Zdrowie”, ul. Jeleniogórska 4, 59-700 Bolesławiec, nr konta – 39 1600 1462 1895 5796 4000 0001.
(Tekst ZOZ w Bolesławcu)